Antalya Kahve Festivali Ziyaretimiz
İkram programı öğrencileri öğretim görevlileri (Öğr. Gör. Filiz Arslan ve Öğr. Gör Eniser Atabay) ile birlikte Antalya Kahve Festivaline katılım gösterdi. Festivalde birçok firma, sektör yetkilisi ile tanışma imkanı bulan öğrencilerimiz kahve ve barista mesleğine yönelik seminerlere katılma fırsatı yakaladılar. Ayrıca farklı demleme yöntemleri ile hazırlanan kahveleri tatma imkanı buldular. Etkinliğe katılımda destek veren okul müdürümüz Prof. Dr. Cem Oktay güzellere ve Kepez Belediyesi başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Belediyesi yetkililerine, seminer ve etkinliklerde öğrencilerimize ilham olan Sn. Mehmet Koray Eroğlu’na, Sn. Koral Bozpınar’a, Sn. Atilla Narin ve Sn. Naim Koca’ya  teşekkür ederiz.
0

Misyon

Ülkemizde turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; yerel ve uluslararası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Gastronomi alanında (Aşçılık ve İkram hizmetleri) uzman (en az bir yabancı dil bilen, alanındaki bilgisayar yazılımlarına hakim, yeterli düzeyde teorik ve uygulamalı eğitim almış) bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve Ulusal-Uluslararası düzeyde etkinlikler gerçekleştirmektir.

Vizyon

Gastronomi alanında yetiştirdiği bireyler ve gerçekleştirdiği projeler ile tanınan, sahip olduğu altyapı ve deneyim ile sektör taleplerine cevap verebilen, gelişen dünyanın gereksinimlerini önceden belirleyerek alanına liderlik eden uluslararası düzeyde bir meslek yüksekokul olmak.

İletişim

Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu
Cumhuriyet Mahallesi 136. Sokak No: 7 Göynük – KEMER – ANTALYA
Tel: 0 242 815 30 37
Tel: 0 242 815 30 38 - Belgegeçer