IHS Travel İş Fırsatları

Turizm in bir çok alanında faaliyet gösteren IHS TRAVEL firması üniversitemiz bünyesindeki öğrencilerimizden okuduğu bölüm farketmeksizin çok sayıda istihdam sağlayacaktır.
İşe alınmadan önce de seçilen öğrenciler için 25 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında üniversitede eğitim verilecektir.
Tek şart başvuracak adayın orta derece veya üstünde ALMANCA veya RUSÇA bilmesi. Afişte detaylar ve başvuracağı adres yer alıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilgilendirme için Üniversitemiz Kariyer Merkezi’ne teşekkür ederiz.

0

Misyon

Ülkemizde turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; yerel ve uluslararası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Gastronomi alanında (Aşçılık ve İkram hizmetleri) uzman (en az bir yabancı dil bilen, alanındaki bilgisayar yazılımlarına hakim, yeterli düzeyde teorik ve uygulamalı eğitim almış) bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve Ulusal-Uluslararası düzeyde etkinlikler gerçekleştirmektir.

Vizyon

Gastronomi alanında yetiştirdiği bireyler ve gerçekleştirdiği projeler ile tanınan, sahip olduğu altyapı ve deneyim ile sektör taleplerine cevap verebilen, gelişen dünyanın gereksinimlerini önceden belirleyerek alanına liderlik eden uluslararası düzeyde bir meslek yüksekokul olmak.

İletişim

Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu
Cumhuriyet Mahallesi 136. Sokak No: 7 Göynük – KEMER – ANTALYA
Tel: 0 242 815 30 37
Tel: 0 242 815 30 38 - Belgegeçer