Kahve Yarışması

Okulumuzda 18.04.2018 tarihinde Alkolsüz İçecek dersi kapsamında “Kahve Yarışması” düzenlendi. Yarışmaya 15 öğrencimiz kendi oluşturduğu reçeteleri ile katılım göstermiştir. Yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen ve jüride yer alan Sayın Mehmet ERSOY, Tolga Şimşek, Öğr.Gör. Filiz ARSLAN ve Öğr. Gör.Eniser ATABAY’a ve yine program hocamız Öğr.Gör. Celal ARATOĞLU’na teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca yarışmada gerçekleştirdikleri sunumlar için Hacer Özkaçak, Gözde Çoşkun, Seray Ulus, Reşat Kıroğlu, Hüseyin Demir, Berkay Erzen, Berkay Üredi, Gülhan Yıldırım, Tuğba Kurt, Oğuzhan Düzenli, Enes Aykırı, Buğra Özbay, Hacer Can, Hilal Cel’e gösterdikleri performans ve başarıları için teşekkür ederiz.

Yarışma fotoğraflarına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

0

Misyon

Ülkemizde turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; yerel ve uluslararası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Gastronomi alanında (Aşçılık ve İkram hizmetleri) uzman (en az bir yabancı dil bilen, alanındaki bilgisayar yazılımlarına hakim, yeterli düzeyde teorik ve uygulamalı eğitim almış) bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve Ulusal-Uluslararası düzeyde etkinlikler gerçekleştirmektir.

Vizyon

Gastronomi alanında yetiştirdiği bireyler ve gerçekleştirdiği projeler ile tanınan, sahip olduğu altyapı ve deneyim ile sektör taleplerine cevap verebilen, gelişen dünyanın gereksinimlerini önceden belirleyerek alanına liderlik eden uluslararası düzeyde bir meslek yüksekokul olmak.

İletişim

Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu
Cumhuriyet Mahallesi 136. Sokak No: 7 Göynük – KEMER – ANTALYA
Tel: 0 242 815 30 37
Tel: 0 242 815 30 38 - Belgegeçer