Tek Ders Sınavı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS VE LİSANS EĞİTİM-ÖĞRETİM VE SINAV YÖNETMELİĞİ’ nin 37. Maddesinde “Mezuniyetleri için devam ve/veya uygulama şartlarını yerine getirmiş, ancak tek ders sınavından aldığı nota göre mezun olma durumunda olan öğrencilere güz ve bahar yarıyılında eğitim-öğretimin başladığı ilk hafta içinde yalnızca bir dersten tek ders sınav hakkı tanınır. Bahar yarıyılı yarıyıl sonu sınavları sonucunda tek ders sınavından aldığı nota göre mezun olma durumunda olan öğrencilere yarıyıl sonu sınavları sonrasında tek ders sınav hakkı tanınır. Ancak bu haktan yararlanan öğrenciler güz yarıyılında eğitim-öğretimin başladığı ilk hafta içinde açılan tek ders sınavından yararlanamaz” denilmektedir. Bu sebeple,

6 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 11:00’ da 201 Nolu salonda Tek Ders Sınavı yapılacaktır.

Tek Ders Sınavına girecek öğrencilerimizin ; 3-5 Temmuz 2017 tarihleri arasında e-Akdeniz otomasyonundaki tek ders bölümünden ders seçimini yapmaları ve aynı zamanda  Tek Ders Sınav Başvuru Talep Formunu (linke tıklayınız) doldurarak yüksekokulumuz öğrenci işlerine en geç 05 Temmuz 2017 tarihine kadar elden ıslak imzalı teslim etmeleri gerekmektedir.

0

Misyon

Ülkemizde turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; yerel ve uluslararası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Gastronomi alanında (Aşçılık ve İkram hizmetleri) uzman (en az bir yabancı dil bilen, alanındaki bilgisayar yazılımlarına hakim, yeterli düzeyde teorik ve uygulamalı eğitim almış) bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve Ulusal-Uluslararası düzeyde etkinlikler gerçekleştirmektir.

Vizyon

Gastronomi alanında yetiştirdiği bireyler ve gerçekleştirdiği projeler ile tanınan, sahip olduğu altyapı ve deneyim ile sektör taleplerine cevap verebilen, gelişen dünyanın gereksinimlerini önceden belirleyerek alanına liderlik eden uluslararası düzeyde bir meslek yüksekokul olmak.

İletişim

Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu
Cumhuriyet Mahallesi 136. Sokak No: 7 Göynük – KEMER – ANTALYA
Tel: 0 242 815 30 37
Tel: 0 242 815 30 38 - Belgegeçer