Zeytinyağı Fabrikası Gezisi

22 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilen teknik gezi kapsamında Aşçılık Programı öğrencilerimize zeytinyağının üretim süreçleri, zeytin ve zeytinyağına ilişkin bilgiler verilmiştir. Yüksekokul sekreterimiz Bayram DİREK ve hocalarımızdan Öğr. Gör. Kahraman KÖKTÜRK ve Öğr. Gör. Özlem YAY ile birlikte Döşemealtı Zeytinyağı Fabrikasına ziyaret edilmiştir. Döşemealtı Zeytinyağı Fabrikasına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Fotoğraflarımıza ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

0

Misyon

Ülkemizde turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; yerel ve uluslararası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Gastronomi alanında (Aşçılık ve İkram hizmetleri) uzman (en az bir yabancı dil bilen, alanındaki bilgisayar yazılımlarına hakim, yeterli düzeyde teorik ve uygulamalı eğitim almış) bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve Ulusal-Uluslararası düzeyde etkinlikler gerçekleştirmektir.

Vizyon

Gastronomi alanında yetiştirdiği bireyler ve gerçekleştirdiği projeler ile tanınan, sahip olduğu altyapı ve deneyim ile sektör taleplerine cevap verebilen, gelişen dünyanın gereksinimlerini önceden belirleyerek alanına liderlik eden uluslararası düzeyde bir meslek yüksekokul olmak.

İletişim

Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu
Cumhuriyet Mahallesi 136. Sokak No: 7 Göynük – KEMER – ANTALYA
Tel: 0 242 815 30 37
Tel: 0 242 815 30 38 - Belgegeçer